Facebook

4 lata

4 lata

Drodzy Pacjenci,
Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za to, że już od 4 lat obdarzacie nas swoim zaufaniem i powierzacie swoje zdrowie naszemu zespołowi medycznemu, korzystając z usług szpitala, poradni specjalistycznych oraz szkoły rodzenia.
Cztery lata temu, 6 maja 2013 roku Centrum Narodzin MAMMA rozpoczęło swoją działalność i nieustannie świadczy dla Was usługi medyczne przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę!
 
Każdego dnia witaliście nas uśmiechem i serdecznością, co budowało nasze wzajemne relacje, pomagało nam znosić wszelkie trudy ;)
Dziękujemy za Waszą obecność w rozwoju szpitala oraz dobre słowa, jakimi nas obdarzacie.
 
A dziękować jest komu, ponieważ przez te 4 lata działalności w naszym szpitalu szczęśliwie przyszło na świat już kilkaset dzieci! Z kolei w poradniach lekarze różnych specjalności wyleczyli i pomogli zadbać o należyty stan zdrowia tysiącom pacjentek i pacjentów zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych.
 
To właśnie Wy – Pacjenci jesteście siłą Centrum Narodzin MAMMA i jednocześnie najlepszą reklamą świadczonych przez nas usług, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkie wyrazy uznania, jakie mieliśmy przyjemność usłyszeć z Państwa strony są naszą największą nagrodą, a uwagi i spostrzeżenia traktujemy jako cenne wskazówki, które pozwolą nam podnosić standard oferowanych usług :)
 
Nasz sukces jest sukcesem naszych Pacjentów. Wyraża się on w możliwości towarzyszenia Wam w najcudowniejszym momencie życia, czyli witania na świecie swoich dzieci :)
 
Dziękujemy,
Zarząd Centrum Narodzin MAMMA Sp. z o.o.

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek-Piątek
08:30-19:00

Tel: 91 46 28 000