Facebook

O nas

Centrum Narodzin MAMMA to pierwszy
Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny
w województwie zachodniopomorskim.

Charakteryzuje nas przede wszystkim nastawienie na pacjentkę i jej potrzeby – doskonale wiemy, jak niezwykle ważnym momentem w życiu kobiety i jej dziecka jest poród, z jakimi wątpliwościami i lękami zmaga się każda przyszła mama. Dlatego też w Centrum Narodzin MAMMA porody przebiegają w komfortowej, intymnej, miłej atmosferze, w estetycznych, przyjaznych wnętrzach.

Starannie dobrany, pełen empatii personel jest otwarty na sugestie, indywidualne potrzeby pacjentek, także w zakresie naturalnych sposobów łagodzenia bólu porodowego (np. porody w wodzie, muzyka relaksacyjna, aromaterapia). Z życzliwością witamy także osobę towarzyszącą rodzącej – zdajemy sobie sprawę z tego, jak obecność męża, przyjaciółki, czy wybranej douli, łagodzi stres i pozytywnie wpływa na przyszłą mamę.

Jako placówka medyczna wyspecjalizowana w przyjmowaniu porodów oraz kompleksowej opiece położniczo-ginekologicznej, spełniamy wszelkie wymagane standardy medyczne dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa naszych pacjentek i ich maluszków. Wyposażenie w nowoczesną aparaturę medyczną to jednak nie wszystko – nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny składa się z szerokiego grona położnych, pielęgniarek, lekarzy ginekologów, neonatologów, anestezjologów. Opiekę merytoryczną i medyczną nad zespołem specjalistów sprawuje uznany w środowisku medycznym, a także wśród pacjentów autorytet – prof. dr hab. n. med. Witold Malinowski.

Wśród naszej oferty znajdują się także planowe cięcia cesarskie oraz zabiegi ginekologiczne, również z zakresu ginekologii estetycznej. Prowadzone w Centrum Narodzin MAMMA poradnie medyczne gwarantują Państwu także fachową opiekę medyczną nad rozwijającym się niemowlęciem oraz wracającą do formy mamą.

Centrum Narodzin MAMMA położone jest w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje spokój i komfort, zaś zieleń wokół placówki dodatkowo pozytywnie oddziałuje na samopoczucie pacjentów naszej placówki i osób im towarzyszących. Jednocześnie nasza lokalizacja zapewnia dogodny, bezproblemowy i szybki dojazd zarówno z centrum miasta, jak i okolic Szczecina, czy pozostałych części województwa.

Znamy i cenimy sobie standardy opieki okołoporodowej rozpowszechnione przez Fundację Rodzić po Ludzku, cały czas także śledzimy trendy i innowacyjne rozwiązania stosowane w położnictwie na świecie, szkolimy się, edukujemy, podnosimy kwalifikacje.

Nie godzimy się na przedmiotowe traktowanie pacjentek, dlatego do każdego porodu podchodzimy w sposób indywidualny, z pełną otwartością, a każda rodząca mama, każdy przyszły tata, i oczywiście każdy noworodek w Centrum Narodzin MAMMA jest traktowany z pełną szacunku życzliwością, empatią przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki medycznej.

Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Centrum Narodzin MAMMA

Kliknij przycisk obok i dowiedz się więcej o Oddziale funkcjonującym w Szpitalu MAMMA.Oddział