Facebook

Zmiana cen Pakietów Porodowych

Zmiana cen Pakietów Porodowych

W związku z wchodzącymi z początkiem maja nowymi cenami Pakietów Porodowych, pacjentkom zdecydowanym na poród w Szpitalu MAMMA umożliwiamy do końca kwietnia podpisywanie umów po aktualnych cenach!
 
Podpisywanie umów odbywać się będzie na „starych zasadach” tzw. umów rezerwacyjnych, czyli:
 
Do końca kwietnia, umowę na poród można zawierać już od 30. tygodnia ciąży.
Termin spotkania, na którym będzie to możliwe należy umówić w Recepcji Centrum Narodzin MAMMA.
Do zawarcia umowy wymagana będzie:
➡️ karta przebiegu ciąży,
➡️ dowód osobisty,
➡️ wyniki badań USG I, II i III trymestru
➡️ oraz wypełnienie krótkiej ankiety.
 
W terminie 3 dni od zawarcia umowy, pacjentka zobowiązana będzie uiścić zaliczkę w wysokości 30% całkowitej ceny wybranego pakietu porodowego.
Pozostała kwota płatna będzie w terminie 3 dni od terminu odbycia wizyty kwalifikacyjnej w 36 tygodniu ciąży.
 
W przypadku podpisania umowy przed wizytą kwalifikacyjną, Pacjentka zobowiązana będzie zgłosić się na nią w 36 tygodniu ciąży celem wykluczenia przeciwwskazań do porodu w Centrum Narodzin.
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn, konieczne będzie rozwiązanie umowy przed rozpoczęciem 38. tygodnia ciąży, uiszczone przez Pacjentkę wynagrodzenie BĘDZIE PODLEGAĆ ZWROTOWI W CAŁOŚCI!
 
Umowa zostaje zawarta na czas określony, od dnia podpisania umowy do dnia porodu, przy czym pierwsze świadczenia medyczne objęte umową, Centrum Narodzin wykona po obowiązkowej wizycie kwalifikacyjnej, począwszy od pierwszego dnia po rozpoczęciu 38. tygodnia ciąży. Świadczenia medyczne po zawarciu umowy a przed terminem wyżej wskazanym są realizowane w oparciu o indywidualne uzgodnienia stron i nie wchodzą w zakres niniejszej umowy.
 
Więcej informacji o zapisach na poród i rezerwacji miejsc będzie można uzyskać na Dniach Otwartych Szpitala MAMMA, których terminy wymienione są na stronie http://centrumnarodzin.pl/dni-otwarte-szpitala-mamma/ oraz telefonicznie w godzinach 10-19 pod numerem telefonu 91 46 28 000 (tonowo proszę wybrać 2).
 
Aktualne ceny Pakietów Porodowych znajdują się na stronie: http://centrumnarodzin.pl/porody/cennik/
 
Ceny obowiązujące od 1 maja 2018 roku:
Pakiet STANDARD ➡️ 5500 PLN
Pakiet STANDARD PLUS ➡️ 6400 PLN
Pakiet PREMIUM ➡️ 7500 PLN
Pakiet PREMIUM PLUS ➡️ 8400 PLN
 
Wychodząc naprzeciw Pacjentom, podpisywanie umów rezerwacyjnych będzie także możliwe w najbliższy weekend na Targi Urody, Sportu, Zdrowia/ 14-15.04.2018 / Netto Arena, na których będzie można nas spotkać 🙂
 
Z wyrazami szacunku,
Zarząd Centrum Narodzin MAMMA Sp. z o.o.

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek-Piątek
08:30-19:00

Tel: 91 46 28 000