Facebook

Poradnia Położniczo-Ginekologiczna

Centrum Narodzin MAMMA

W poradni oferujemy Pacjentkom szeroki wachlarz kompleksowych usług z zakresu ginekologii i położnictwa. Z oferty naszej poradni mogą korzystać wszystkie Panie – zarówno w okresie przed-koncepcyjnym, w ciąży, połogu, a także po jego zakończeniu. 

REJESTRACJA

Gabinet ginekologiczny

Cennik

Konsultacja ginekologiczna (I wizyta) 250 PLN
Konsultacja ginekologiczna + USG (I wizyta) 350 PLN
Konsultacja ginekologiczna (kolejna) 200 PLN
Konsultacja ginekologiczna + USG (kolejna) 300 PLN
USG ginekologiczne 150 PLN
Konsultacja położnicza (I wizyta) 300 PLN
Konsultacja położnicza (kolejna) 250 PLN
USG położnicze 2D 200 PLN
USG położnicze 3D/4D 250 PLN
USG genetyczne I trymestru /11-13 t.c./ 250 PLN
Test prenatalny PAPP-A /USG + krew/ więcej… 450 PLN
USG prenatalne II trymestru /18-23 t.c./ 350 PLN
USG prenatalne III trymestru /28-32 t.c./ 300 PLN
Posiew w kierunku paciorkowca grupy B (GBS) 60 PLN
Kardiotokografia (KTG) 60 PLN
Test prenatalny SANCO więcej… 2000 PLN
Test prenatalny SANCO PLUS więcej… 2500 PLN
Test prenatalny HARMONY więcej… 2100 PLN
Konsultacja NaProTechnology – leczenie niepłodności (I wizyta) 300 PLN
Konsultacja NaProTechnology – leczenie niepłodności (kolejna) 250 PLN
Omówienie wyników/leczenie partnera 150 PLN
Pobranie materiału do badania bakteriologicznego/mykologicznego 100 PLN
Pobranie wycinków + badanie histopatologiczne 400 PLN
Cytologia klasyczna 60 PLN
Cytologia płynna (cienkowarstwowa) 100-130 PLN
Badanie histopatologiczne 50-150 PLN
Kontynuacja leczenia – wypisanie recepty 50 PLN
Ściągnięcie szwów 50 PLN
Pozostałe usługi do uzgodnienia

USG

Voluson 730 Pro

Nasi lekarze pracują na nowoczesnym, wysokiej klasy, aparacie USG Voluson S10 Expert z doskonałą jakością obrazowania zarówno w trybie 2D jak i w trybie trójwymiarowym 3D i RealTime4D. Voluson S10 Expert jest jednym z najdokładniejszych narzędzi diagnostycznych wykorzystywanych do wszelkiego rodzaju badań ultrasonograficznych. Daje możliwość obrazowania dziecka w brzuchu matki za pomocą trzech rodzajów technologii 2D, 3D i 4D. Aparat posiada dodatkową funkcję Power Doppler, która umożliwia analizę krążenia krwi w naczyniach dziecka. Badanie to dostarcza wielu istotnych informacji niezbędnych do diagnozy wydolności tętnic i żył oraz ukrwienia niektórych narządów. Wynik badania służy również diagnozie czynnościowej sznura pępowinowego, co pozwala przewidzieć ewentualne anomalie w rozwoju dziecka. Dodatkowo dzięki wbudowanej nagrywarce, aparat ten umożliwia archiwizację i przekazywanie rodzicom pamiątkowych zdjęć niemowlaków będących w brzuchu matki.

W poradni przyjmują:

Dr n. med. Iwona Rawicka
specjalista ginekolog – położnik

 • konsultacje i badania ginekologiczne/położnicze
 • konsultacje NaProTechnology
  /naturalne planowanie rodziny NFP MC/

Przyjmuje w poniedziałki i piątki.

Więcej informacji…

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista położnik-ginekolog, doktor nauk medycznych (tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny uzyskała w 2003r., temat rozprawy doktorskiej „Medyczno-społeczne aspekty przebiegu ciąży, porodu i połogu u pacjentek – pensjonariuszek Domu Samotnej Matki w Karwowie koło Szczecina), starszy wykładowca Katedry Pedagogiki i Psychologii Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez wiele lat wykładowca w zakresie odpowiedzialnego rodzicielstwa i poradnictwa rodzinnego oraz seksuologii w Instytucie Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie − Szczecinie. W swoich badaniach naukowych skupia się na samotnym macierzyństwie, medyczno-psychologicznych problemach kobiet po stracie ciąż i akceptacji macierzyństwa obciążonego negatywną diagnozą prenatalną. Sprawuje opiekę położniczą nad pensjonariuszkami Domu Samotnej Matki w Karwowie koło Szczecina. Nauczycielka oraz instruktorka naturalnego planowania rodziny z certyfikatem NFP Centre Birmingham Maternity Hospital Queen Elizabeth Medical Centre i Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, propagatorka naturalnego karmienia piersią opartego na kryteriach Inicjatywy WHO/UNICEF „Szpital Przyjazny Dziecku”. Redaktor naczelna Kwartalnika „Życie i płodność” w latach 2007 – 2012. Od 2013r. konsultant medyczny NaProTechnology (tytuł uzyskany w Instytucie Papieża Pawła VI w Omaha Nebraska USA).Współpracuje ze Szkołami Rodzenia i z Ośrodkiem Civitas Chrystiana.
Prowadzi liczne wykłady z zakresu fizjologii rozrodczości dla dzieci i młodzieży, studentów i dorosłych w ramach kursów organizowanych przez szkoły i parafie. Działalność społeczna na rzecz dzieci i rodzin prawidłowych i patologicznych miasta Szczecina. Udział w zjazdach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Ogólnopolską Sekcję Ginekologiczno-Położniczą Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, Krajowy Zespół Promocji Naturalnego Planowania Rodziny, Krajowy Zespół Propagowania Naturalnego Karmienia Piersią, Instytut Matki i Dziecka.

Hobby: muzyka, gimnastyka artystyczna, taniec.

0068s

Dr Kamilla Kapysz-Małowiecka
specjalista ginekolog – położnik

 • konsultacje i badania ginekologiczne/położnicze
 • USG ginekologiczne/położnicze
 • USG genetyczne
 • USG 3D/4D
 • Badania prenatalne

Przyjmuje w poniedziałki i piątki.

Prof. dr hab. n. med. Witold Malinowski
specjalista ginekolog – położnik

 • Konsultacja profesorska 200 PLN
 • Konsultacja z USG ginekologicznym 250 PLN
 • Konsultacja z USG położniczym 300 PLN

Prof. Witold Malinowski