Facebook

Wstrzymanie działalności szpitala

Wstrzymanie działalności szpitala

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem 31 sierpnia 2018 roku po ponad 5 latach działalności Centrum Narodzin MAMMA jako pierwszy Prywatny Szpital Położniczo – Ginekologiczny w województwie zachodniopomorskim zmuszony był wstrzymać swoją działalność.

Brak możliwości zapewnienia gotowości dyżurowej lekarzy oraz nieustanna nieprzychylność lokalnego środowiska medycznego nakazały podjąć tę najtrudniejszą decyzję. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że Centrum Narodzin MAMMA poprzez zatrudniony personel oraz zaangażowanie wielu osób będących przyjaciółmi Szpitala stworzyło wspaniałe miejsce, a urodzone w Szpitalu dzieci i ich Rodzice przez kolejne lata będą wspominały fantastyczną atmosferę MAMMY.

Począwszy od dnia 1 września 2018 r. nie przyjmujemy pacjentek rodzących i nie prowadzimy całodobowej działalności szpitalnej. Poradnie specjalistyczne oraz Szkoła Rodzenia działają bez zmian.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy Wam drodzy Pacjenci serdecznie podziękować za to, że przez te ponad 5 lat obdarzaliście nas zaufaniem i powierzaliście swoje zdrowie naszemu zespołowi medycznemu, korzystając z usług szpitala.
Każdego dnia witaliście nas uśmiechem i serdecznością, co budowało nasze wzajemne relacje, pomagało nam znosić wszelkie trudy.
Dziękujemy za Waszą obecność w rozwoju szpitala oraz dobre słowa, jakimi nas obdarzaliście.
A dziękować jest komu, ponieważ przez te ponad 5 lat działalności w naszym szpitalu przyszło na świat kilkaset dzieci.
To właśnie Wy – Pacjenci byliście siłą Centrum Narodzin MAMMA i jednocześnie najlepszą reklamą świadczonych przez nas usług, za co serdecznie dziękujemy.

Dotychczas nikomu nie udało się stworzyć drugiego, podobnego projektu prywatnego szpitala położniczo – ginekologicznego w regionie. Tym bardziej jest nam przykro go kończyć.

Z poważaniem,
Zarząd Centrum Narodzin MAMMA Sp. z o.o.

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek-Piątek
17:00-18:00

Tel: 91 46 28 000