Warning: Declaration of unisphere_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/vanguard/library/menus.php on line 34
Zmiany dot. czasu pobytu - Centrum Narodzin MAMMA
Facebook

Zmiany dot. czasu pobytu

Zmiany dot. czasu pobytu

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, w ostatnich dniach wprowadziliśmy pewną zmianę w pakietach porodowych dotyczącą czasu pobytu po porodzie.
W dalszym ciągu standardowym czasem pobytu jest 48 godzin od momentu urodzenia się dziecka – zarówno po porodzie drogami natury, jak i po cięciu cesarskim.
Jednakże w przypadku wystąpienia wskazań medycznych u mamy lub dziecka, w wyniku których pobyt ten będzie musiał być przedłużony to nie będzie się to wiązało z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nieważne czy będziecie musieli zostać w naszym szpitalu trzy, cztery lub więcej dni – będzie to w ramach wykupionego wcześniej pakietu porodowego, bez żadnych ukrytych kosztów.
Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy ewentualne wątpliwości.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek-Piątek
17:00-18:00

Tel: 91 46 28 000