Facebook

Ważny komunikat!

Ważny komunikat!

W ostatnim czasie coraz częściej mamy do czynienia z sytuacjami, w których rodzice, z różnych względów, decydują się na poród w Centrum Narodzin już po rozpoczęciu akcji porodowej i dzwonią, pytając o możliwość przyjechania do nas prosto z innych oddziałów położniczych, bez wcześniejszej wizyty kwalifikacyjnej w 36 tygodniu ciąży.
W związku z tym, uprzejmie informujemy, że w miarę możliwości, jesteśmy skłonni rozpatrzyć każdy taki przypadek w trybie pilnym i zaprosić na odbycie wizyty kwalifikacyjnej, podpisanie umowy i umożliwienie rodzenia pod okiem specjalistów naszego szpitala. Jedynym warunkiem jest posiadanie ze sobą ORYGINAŁÓW wszystkich wymaganych wyników badań wymienionych na naszej stronie internetowej.
Oczywiście wolelibyśmy uniknąć takich stresujących sytuacji i zapraszamy do Centrum Narodzin już w 36 tygodniu ciąży, ale znając obecne realia i sytuacje, z jakimi spotykają się pacjentki w publicznych szpitalach jesteśmy w stanie zaoferować naszą pomoc nawet na tzw. ostatnią chwilę.
http://centrumnarodzin.pl/porody/krok-po-kroku/

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek-Piątek
17:00-18:00

Tel: 91 46 28 000